- 4 GAMLE FIDELSLØJER.

- 4 GAMLE FIDELSLØJER.
2003752. - 4 GAMLE FIDELSLØJER.

2x stemplet (Francoise) Tourte, L.ca.74 og 74.5cm, vægt ca.53.8g og 56.4g, 1x stemplet "Joseph Strotz", L.ca.74cm, ca.53g, 1x ustemplet, L. ca.74cm , vægt ca.50,8g.

trænger til revision, brugsspor, i etuiet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 887