DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, midten af 1950'erne.

200341. DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, midten af 1950'erne.

Fineret med forskellige træsorter, marquetry dekor. Låge med glashylder bagved. Indvendigt betræk i rødt fløjl. Messing beslag. Skuffer over og under glaslåger. Længde 79,5. bredde 43,5, højde 148 cm. Nøgle tilgængelig.

Brugsslitage. Mærker. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.176