FOLKE RICKLUND. olie på Panel, signeret.

200292. FOLKE RICKLUND. olie på Panel, signeret.

Samme. 31 x 40 cm.

Have på.

Kunstner/designer

Folke Ricklund (1900–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Samme. 31 x 40 cm.

Have på.

Kunstner/designer

Folke Ricklund (1900–1986)

Antal besøg: 1.383