KEITH HARING. "Stjerner og striber", litografi, signeret på tryk.

200290. KEITH HARING. "Stjerner og striber", litografi, signeret på tryk.

Motiv skabt af Keith Haring i samarbejde med joyrich. Billedareal 91 x 60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Keith Haring (1958–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Keith Haring (1958–1990)

Antal besøg: 4.582