ANDERS CLAUSEN. olie på lærred.

2002875. ANDERS CLAUSEN. olie på lærred.

Landskab med køer. Signeret.65x88 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 643