GÖRAN LANTZ. Komposition, akvarel, signeret.

2002379. GÖRAN LANTZ. Komposition, akvarel, signeret.

Ca 38x51 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 38x51 cm.

Antal besøg: 646