SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

200203. SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Malet grøn. 4 hylder, og bestikskuffer i overskab, 1 hylde i underskab. Længde 110, bredde 45, højde 182 cm.

Mindre laktab, stød og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.068