Sæt FOR MALERI. 5 dele. Bl. a. Radering. Emil Westman. Motiv fra Malmø.

200182. Sæt FOR MALERI. 5 dele. Bl. a. Radering. Emil Westman. Motiv fra Malmø.

Gouache. Hus i landskab. Signeret GN. Dateret 1941. 27,5x25 cm.
Ætsning. Motiv fra rundellsgatan Malmö. Emil Westman. Underskrevet. Nummereret 40/50. 23x15 cm.
Træsnit. Villa i landskab. Ukendt kunstner. Underskrevet. 27x34 Pastel / akvarel. Stilleben med blomster. Catharina Kinberg. Underskrevet. 30x21 cm.
Pastel. Stilleben med kobberkedel. Carsten. Underskrevet. 47x20 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.302