BRICKBORD, mahogni "BUTLERS TRAY".

200125. BRICKBORD, mahogni "BUTLERS TRAY".

Bakkebord af mahogni, aftagelig bakke med klapsider, messingbeslag.
Samlet mål, længde 87 cm, bredde 64 cm, højde 47 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.697