2000598. EN GRUPPE AF SØLV OG PLATEREDE genstande.
En sølvkædehalskæde, 50,5 cm En sølvtandstikker med motordrejet dekoration stemplet London 1994, Et sølvpenalhus, stemplet Chester 1906, En sølvhåndtaget neglefil, En pastasæt frøbroche, Et emaljeret London County Hospitals Pinewood Sanatorium badge, stemplet 1931, En Siam niello boss broche, en nikkel sjette gælle spritmål, (9).
plettet, frøbroche med sløvede pastaer og øjenpasta mangler.