VOGN til ride-on plæneklipper/havetraktor, Stiga.

2000259. VOGN til ride-on plæneklipper/havetraktor, Stiga.

Samlet længde: 160 cm, belastningsmål: 95x80 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.044