VÅBEN til 10 våben, eg, barokstil, 20. århundrede.

200025. VÅBEN til 10 våben, eg, barokstil, 20. århundrede.

rum betrukket med grøn filt.
Total højde 92 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

rum betrukket med grøn filt.
Total højde 92 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 8.519