TOINI MUONA. Vase,, stentøj, signeret.

199992. TOINI MUONA. Vase,, stentøj, signeret.

Delvis forgyldt indretning ,. Højde 17,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.027