Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Møbler
Sofaer og siddegrupper
SOFA, betrukket med William Morris stof "Fruit", 20. århundrede.
199902. SOFA, betrukket med William Morris stof "Fruit", 20. århundrede.
Længde 192 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 192 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
6.694