BABYVOGN, 1900-tallet.

BABYVOGN, 1900-tallet.
1997863. BABYVOGN, 1900-tallet.

Ramme i bog. Justerbart ryglæn. Højde ca 94 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 348