ARMBÅNDUR, Junghans quartz, stål.

1995615. ARMBÅNDUR, Junghans quartz, stål.

Diameter 34 mm.

Brugsslitage med ridser og snavs, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 34 mm.

Antal besøg: 2.562