FRED ANDERSSON. Olie på lærred.

1995285. FRED ANDERSSON. Olie på lærred.

Abstrakt komposition, signeret og dateret 97.
AB svenske Atlantlinjen.
29x32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

AB svenske Atlantlinjen.
29x32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besøg: 459