AUTOGRAFIER, og signerede idolfotografier, 20. århundrede.

199381. AUTOGRAFIER, og signerede idolfotografier, 20. århundrede.

Tre bøger med autografer Fotografier og postkort, delvist signeret af Leif Näslund, Lars Lönndahl, Towa Carson, Jokkmokks Jocke, The Hepstars, Lill Lindfors.

Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke gennemgået.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.586