GARDEROBE, lakeret metalplade, Industri, 20. århundrede.

199349. GARDEROBE, lakeret metalplade, Industri, 20. århundrede.

Skab med fire låger Længde 100, bredde 55, højde 190 cm.

Huller til ventilationsrør, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.416