STJERNETIKKERT, Tasco 302675, 1900-tallet.

199052. STJERNETIKKERT, Tasco 302675, 1900-tallet.

D = 60 mm. F = 900 mm.
Samlet højde ca 130 cm.

Skader, dele af. Der mangler skrue til ben på stativ.. Brugsslitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

D = 60 mm. F = 900 mm.
Samlet højde ca 130 cm.

Antal besøg: 4.611