OVNE, 1 par, Indien, 20. århundrede.

1990375. OVNE, 1 par, Indien, 20. århundrede.

Skrevet "Made in India" på skulderen. Beslaget og klingen i stål. Karret og rullen beklædt med læder. Samlet længde ca 67 cm.

Brugsslitage. Ridser, pletter og buler. Mindre rustangreb.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.093