DRESSCOVERS, Frankrig eller Tyskland, 17/1800-tallet.

198831. DRESSCOVERS, Frankrig eller Tyskland, 17/1800-tallet.

Blåbladet klinge med forgyldt dekoration Montering i forgyldt messing, med greb i perlemor.

Perlemor mangler på den ene side, på den anden side er grebet løst. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 728