AURELIO PELÁEZ DE OJEDA. Udsigt over Sitges.

1987658. AURELIO PELÁEZ DE OJEDA. Udsigt over Sitges.

Akvarel og tusch på papir. På bagsiden en trykt dedikation Signeret 24,5x16 cm.

Foxing. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammen. Stel i lakeret og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 714