Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
BERNHARD NEUMAN. Olie på Panel. Stilleben med blomster og æble. Signeret B Neuman. Dateret -61.
198680. BERNHARD NEUMAN. Olie på Panel. Stilleben med blomster og æble. Signeret B Neuman. Dateret -61.
46x38 cm.
Vis hele teksten
Ramme defekt.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46x38 cm.
Vis hele teksten
Ramme defekt.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.628