LARS BO. Litografi, signeret og nummereret.

1985562. LARS BO. Litografi, signeret og nummereret.

Nummereret 568/1250 Stelmål: 70 x 55,5 cm.

Let gulnet blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let gulnet blad.

Antal besøg: 1.192