MONTERINGSSKAB, sort plade og glas, 20. århundrede.

19837. MONTERINGSSKAB, sort plade og glas, 20. århundrede.

Længde 100, bredde 50, højde 164 cm.

Have på. Nøgler mangler. En glasdør beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.457