DUKKESKABSINDRETNINGER og dukker. 20. århundrede.

198305. DUKKESKABSINDRETNINGER og dukker. 20. århundrede.

Samling af dukkehusskabe bestående af husholdningsredskaber og oftest fundet i et hjem og nogle dukker.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.947