LÅSE i træ. Shaman kvinde. Afrika?

198271. LÅSE i træ. Shaman kvinde. Afrika?

Æske ii ubehandlet træ med låg i form af en udskåret kvinde. Låget med tilspidset træprop Højde 14,5 cm.

Tør revne Mill Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tør revne Mill Brugsslitage.

Antal besøg: 554