MAPSKAB, 1 par, lakeret metal, Pendaflex.

1982635. MAPSKAB, 1 par, lakeret metal, Pendaflex.

Længde 80, bredde 43, højde 75,5 cm.

Overfladeslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 419