PALLE, industri, 20. århundrede.

1982172. PALLE, industri, 20. århundrede.

Rødlakeret metal, træ.
højde 58 cm, bredde ca 34 cm, dybde 39 cm.

revner, pletter/mærker, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rødlakeret metal, træ.

Antal besøg: 470