BLOKRIFFEL, M1845, Sverige.

BLOKRIFFEL, M1845, Sverige.
1981458. BLOKRIFFEL, M1845, Sverige.

Mekanikere arbejder på tidspunktet for katalogisering.
Længde ca 146 cm.

Mangler ladestik, slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 146 cm.

Antal besøg: 1.204