STIGEREYLDE, træ, "Libri 5", svensk, 1900/2000-tallet.

1981424. STIGEREYLDE, træ, "Libri 5", svensk, 1900/2000-tallet.

Højde 227, bredde 39, dybde 30 cm.

Brugsslitage, mindre mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 693