ALBERTO SOLSONA & FERNANDO ALMELA. Ingen titel.

1980357. ALBERTO SOLSONA & FERNANDO ALMELA. Ingen titel.

Signeret silketryk, dateret 1975 og nummereret 49/150. Redigeret og produceret af SEN-galleriet i Madrid.
65x50 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

65x50 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 573