KRAVEKNAPPER, forgyldt sølv med granater, orientalske perler.

197981. KRAVEKNAPPER, forgyldt sølv med granater, orientalske perler.

Diameter 9 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 9 mm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 810