LORENZO QUINN. "Tyngdekraft".

LORENZO QUINN. "Tyngdekraft".
1979751. LORENZO QUINN. "Tyngdekraft".

Skulptur i harpiks, patineret bronze og kobber.
Signeret og nummereret 036/495 35x28x10 cm.

Ridser og overfladiske skader på patinaen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 955