MODELBIL, Royal Rolls Royce, Spot-on, Phantom V, Tri-ang.

1979413. MODELBIL, Royal Rolls Royce, Spot-on, Phantom V, Tri-ang.

Længde ca. 14 cm.

Brugsslitage. Håndteres med skader. Syrener mangler. Sæt med skader.
Ikke fuldt gennemgået. Låg med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 14 cm.

Antal besøg: 711