KISTA, mahogni, 1900-tallet.

KISTA, mahogni, 1900-tallet.
197894. KISTA, mahogni, 1900-tallet.

Rigt skulptureret.
Højde 48 cm, længde 129 cm, dybde 42 cm.

Brugsslitage med ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rigt skulptureret.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 867