HYLDE, "String" Nils Strinning.

197865. HYLDE, "String" Nils Strinning.

1 par ender, højde ca. 76,5 cm.
3 hylder, dybde 30 cm, længde 58 cm.

Mindre slitage, ridser, buler. Slitage og mindre skader på gavle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 739