STIG CLAESSON. (SLAS) pastel, signeret og dateret 75.

197453. STIG CLAESSON. (SLAS) pastel, signeret og dateret 75.

Motiv med kunstnermalet maleri.
billedmål ca 18 x 40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

billedmål ca 18 x 40 cm.

Antal besøg: 2.157