OLLE NORBERG, farvelitografi, Signeret dateret 1972 og nummereret.

197446. OLLE NORBERG, farvelitografi, Signeret dateret 1972 og nummereret.

Gammel kvinde og hund går på vejen.
ca 57 x 80 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 57 x 80 cm.

Antal besøg: 967