TIFFANY diamantbrosch 1940-tal.

1974245. TIFFANY diamantbrosch 1940-tal.

Diamanter ca 2,10 ct, platina, längd 50 mm, vikt ca 7 g, signerad Tiffany, ursprungligt etui.

Kontakta specialist: Nina Oker-Blom +358 40 7347838, nina.oker-blom@auktionsverket.com.

Ingen anmærkninger.

Tema

Winter sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Winter sale

Antal besøg: 1.286