Prøve af månen, begyndelsen af det 20. århundrede.

197231. Prøve af månen, begyndelsen af det 20. århundrede.

Blåt glasdæksel.
Højde 73 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blåt glasdæksel.
Højde 73 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 557