GLAS og KERAMIK, herunder Gustavsberg, 20. århundrede.

197008. GLAS og KERAMIK, herunder Gustavsberg, 20. århundrede.

Form, "Pyro", Gustavsberg.
Vase, glas, Sandvik.
Figurer inkluderer Bitossi.
Kaffestel, "Blå Blom", Gustavsberg mm.

Have på. En figur med et Kantstødt. Service med Kantstødt, krakelering og pletter. Form med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Form, "Pyro", Gustavsberg.
Vase, glas, Sandvik.
Figurer inkluderer Bitossi.

Antal besøg: 1.068