HYLDESYSTEM, 10 dele, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1950'erne.

196931. HYLDESYSTEM, 10 dele, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1950'erne.

Teaktræ. To skabssektioner, heraf et barskab med klapklap, vitrineskab med glasskydedøre, 3 hylder og en avishylde. Højde vægstativ 176 cm. Bredde skab 80, dybde 37 cm.

BEMÆRK. Katalog & prisliste fra 1971 medfølger.

Brugsslitage, ridser, mærker, Kantstødt og revner på spejle i barskabe.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.384