ALMIR MAVIGNIER DA SILVA. GRAFIK.

1968614. ALMIR MAVIGNIER DA SILVA. GRAFIK.

Farveserigrafi signeret og dateret 69 89,5 x 35cm.

Mindre overfladiske tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 479