SOFA, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

196810. SOFA, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

På hjulskiver. Længde ca. 150 cm.

Brugsslitage. Der mangler en remskive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 984