OTTO LINDBERG. olie på lærred.

1966947. OTTO LINDBERG. olie på lærred.

Tusmørkelandskab. Signeret og dateret 1946 46x65 cm.

Mindre Overfladeslitage. uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 458