Olie på lærred. Vinterlandskab. Signeret Lindfors. betjent. Dateret -56. 27x35 cm. Kopi. Olie på lærred. Bengt Lindqvist. Blomstrende eng. Underskrevet. 19x24 cm. Olie på lærred. Ukendt kunstner. Sø. Underskrevet. 22x28 cm.
Brugstilstand.