SMYKKER, 10 dele, inklusive sølv med granater.

19667. SMYKKER, 10 dele, inklusive sølv med granater.

Bestående af blandt andet et vedhæng med skind, brocher og 1 par øreringe med clips.

Slitage, nogle sten mangler, skader/manglende dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.572