GLORIA MERINO. Blomsterhandler.

1966531. GLORIA MERINO. Blomsterhandler.

Signeret linosnit, dateret 1962 og begrundet som kunstnerbevis 65,5x38 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.628